Červen 2016

Sweet 16

21. června 2016 v 19:18 | Kate |  Diary
Konečně jsem se dočkala i já. Už nevyčnívám číslem z davu v naší třídě, nejsem ani nejmladší. Dokonce ani nejmenší. Bravo Kači :D Dnes je to zkrátka přesně 16 let, jak už všem jistě došlo, co jsem se "vyklubala" na tento svět. Nechci, aby tento článek byl jen o mých narozeninách, ale jelikož jsem dneska asi nejšťastnější člověk planety, tak se s Vámi chci podělit o pár událostí z dnešního dne.
Dostala jsem tohohle božího méďu, který se bezvadně hodil na spaní ve volných hodinách, kterých dnes bylo více než dost. Nicméně na mě všichni koukali, jak na absolutního blázna. Přeci jen jít po chodbách střední školy s plyšovým medvědem... :D
Bože, jak já miluji modré růže. Pro mě je to něco kouzelného a jsem vážně šťastná, že jsem ji dostala. :3 Je tu někdo, kdo je stejný milovník modrých nebo jiných růží?
Určitě někteří z Vás ví, že nejsem spokojená na střední škole, kterou navštěvuji a že mě ten obor (ekonomika a podnikání) absolutně nebaví. Chci být fotografka. Ano, teď si možná hodně z Vás říká, že jsem padlá na hlavu, že se focením neuživím, atd. Rodiče mě ze začátku nechápali a nechtěli mě nechat přestoupit. Já už nevěděla, co dělat, abych je přesvědčila, že to myslím opravdu vážně. A proto jsem začala navštěvovat školní psycholožku, druhý důvod byla paranoia?, ta mi poradila abych to s nimi ještě v klidu probrala. Avšak ani to nebyl úspěšný pokus a akorát jsme se opět pohádali. Takže jsme se domluvili, že mi udělá testy ohledně zaměření, ve kterých mi vyšlo, že na ekonomice prakticky nemám, co dělat a mám mít umělecké zaměření. Doporučila mi tedy několik pro mě vhodných oborů a mezi nimi byla i moje vysněná fotografka. Po docela těžkém boji, jsem zvítězila a minulý týden si podola přihlášku na fotografku. Dnes mi přišel dopis a ejhle... wtf, co to je za slovo? :D jsem PŘIJATA a jsem ta nejšťastnější osoba na světě. Je to pro mě asi ten nejlepší dárek k narozkám, jaký jsem si mohla přát.❤

Až na konci zjistíš, jak si měl začít

6. června 2016 v 17:27 | Kate |  Diary
Tiše procházím městem sama,
v myšlenkách utápím se dál.
Pouhý tupý pohled věnuji zemi
a v zádech cítím pohledy jejich.
Něžně mě probodávají a já cítím,
jak ztrácím se v dáli,
kde se nikdo nenachází.

Co se to děje, vůbec nevím,
přesto doufám, že se něco změní.
Stalo se to a je to stále horší,
celé noci v slzách ležím.

Snad to dobře dopadne,
než deprese mě popadne.
Rozloučím se s Vámi
a navždy mizím v dáli.

alone, boy, cut, dark, darkness, death, depress, fat, girl, hurt, lonely, pain, quote, sad, sadness, suicidal, teen, tired, ugly, unhappy, young: I feel like I bother people just by being alive Depression quotes: